Poznajmy się

Empatia, szacunek i uczciwość każdego dnia wyznaczają kierunek naszej działalności. Poznaj nas i zobacz, w jaki sposób dbamy o nasze opiekunki i opiekunów.

Zespół Ostina Opieka

Opieka i rekrutacja

Ostina to agencja pracy świadcząca usługi opiekuńcze i rekrutacyjne.
Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych znaleźć dobrze płatna pracę w Niemczech.

Cenimy pracę opiekunek i opiekunów, wiemy jak wiele wysiłku, zaangażowania i dobrego serca wymaga ten zawód. Dlatego na pierwszym miejscu stawiamy Ciebie.

Dzięki codziennej aktualizacji bazy ofert oraz szerokiemu wyborowi miejsc pracy staramy się w jak największym stopniu dopasować zlecenie do profilu opiekunki bądź opiekuna, predyspozycji językowych, wymagań i potrzeb.

Stawiamy na indywidulane podejście do kandydatów, dlatego każda osoba współpracująca z nami, zna swojego koordynatora, który zawsze służy radą i pomocą.

Logo Sygnet Ostina Opieka

Wspierający Zespół

Nasz Zespół obecnie liczy prawie 20 osób! Wiemy, że wyjazd za granicę bywa stresujący.

Dopracowaliśmy przebieg rekrutacji, wyjazdu i pracy w Niemczech do perfekcji.

O nic nie musisz się martwić.
Masz Nasze wsparcie 24h/7!

Zespół Ostina Opieka - Niemcy - dłonie

Naszą misją jest Twoje bezpieczeństwo

Praca za granicą wymaga pewności. Osoby zainteresowane wyjazdem do opieki seniora w Niemczech zawsze powinny pamiętać, by postawić swój spokój na pierwszym miejscu. Pracując z Ostina Opieka nie musisz martwić się o swoje bezpieczeństwo – zadba o nie nasz Zespół. 

Nasza praca składa się z zapewniania bezpieczeństwa w każdym aspekcie. Osobom starszym w Niemczech pomagamy w znalezieniu profesjonalnej opieki. Opiekunowie seniora otrzymują od nas kompleksowe wsparcie w procesie zatrudniania oraz na zleceniu. 

Co robimy, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo?

  • zapewniamy umowę,
  • opłacamy składki i ubezpieczenie,
  • weryfikujemy zlecenia i rodziny,
  • osobiście zajmujemy się organizacją transportu,
  • gwarantujemy pomoc koordynatora,
  • zapewniamy całodobową infolinię.

Najważniejsze jest dla nas Twój spokój. Dbamy, aby każda współpracująca z nami osoba, mogła rozpocząć pracę bez zbędnego obciążenia organizacją i formalnościami.

Legalna praca Opiekunki niemcy

Jesteśmy zaufaną marką

Naszej firmie zaufało już ponad 5000 zadowolonych Opiekunek i Opiekunów. Jesteśmy wdzięczni za ogrom dobrych opinii na naszych mediach społecznościowych i nie tylko. W codziennej pracy kierujemy się uczciwością i starannością.

Wasze zaufanie pozwoliło nam również na zdobycie certyfikatu Rzetelna Firma. Każdego dnia nasz Zespół stara się zapewnić Opiekunom jak najlepsze warunki pracy i oferuje profesjonalne wsparcie. Certyfikat ten jest dla nas szczególnie ważny, ponieważ pokazuje coś, co chcemy przekazać poprzez naszą pracę – transparentność i wiarygodność.

Rzetelna firma dla Ostina Opieka DE

Zyskujesz legalną pracę i stabilizację finansową

Społeczeństwo w Niemczech starzeje się coraz szybciej. Wiąże się to ze zwiększonym zapotrzebowaniem na profesjonalne usługi opiekuńcze. W Ostina Opieka zajmujemy się pośrednictwem pracy. Organizujemy je całościowo, tak aby przyszli Opiekunowie nie musieli się martwić o szczegóły wyjazdu.  

Praca jako opiekunka osób starszych w Niemczech to nie tylko satysfakcja z pomocy innym. Zawód ten pozwala na szybką poprawę sytuacji finansowej, jednocześnie pracując bezpiecznie i legalnie. Stale aktualizowana baza ofert pracy sprawia, że przyszli Opiekunowie mogą znaleźć zlecenie dopasowane do swoich preferencji. Szeroki wybór daje możliwość znalezienia wymarzonej pracy wielu osobom. Dzięki temu dajemy zatrudnienie osobom o różnych potrzebach i kompetencjach. 

Sprawdzone zlecenie w opiece Niemcy

Oferujemy Ci pomoc na każdym etapie zlecenia

Współpraca z Ostina Opieka to nie tylko pomoc w podjęciu zatrudnienia. Opracowaliśmy proces, dzięki któremu współpracujące z nami osoby otrzymują wsparcie na każdym etapie. Od rekrutacji po powrót ze zlecenia.

Pomożemy Ci w wyborze oferty pracy w Niemczech kierując się Twoimi preferencjami i umiejętnościami. Przy dopasowywaniu zlecenia ważne jest wzięcie pod uwagę oczekiwań obu stron. Dzięki temu rozwiązaniu w efekcie końcowym z wyboru zadowolone są obie strony – Podopieczny i Opiekunka. 

Po wyborze najkorzystniejszego zlecenia otrzymasz pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności. Skompletujemy za Ciebie dokumenty potrzebne, aby wyjechać do pracy w Niemczech. Organizujemy także obustronny transport. Wystarczy, że dotrzesz na umówione miejsce odjazdu.

W Niemczech również nie pozostajesz bez wsparcia. Przez cały okres trwania zlecenia do Twojej dyspozycji pozostaje doświadczony koordynator zlecenia. Posiadamy również całodobową infolinię, dzięki której jesteśmy w stanie pomóc Ci rozwiązać problem niezależnie od pory.

Aktualne sprawdzone rodziny do opieki w niemczech

Doceniamy pracę współpracujących z nami osób

Praca w opiece osób starszych nie jest łatwa. Doskonale wiemy ile wiedzy i zaangażowania wymaga ten zawód. Doceniając pracę naszych Opiekunek i Opiekunów zawsze dbamy o warunki zatrudnienia. Weryfikujemy zlecenia, proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie, kompleksowo pomagamy w podjęciu zatrudnienia.

Przygotowaliśmy także system bonusów i premii, dzięki któremu możesz zarobić jeszcze więcej. Dbamy, aby praca z naszą firmą była nie tylko bezpieczna i bezproblemowa, ale również opłacalna. 

Myślisz o podjęciu pracy w opiece w Niemczech?

Zapraszamy Cię do współpracy z Ostina Opieka.

certyfikat-top-firma-ostina-opieka-_1_