Polecaj Opiekunki i Opiekunów i zarabiaj!

Od czerwca 2019 roku wprowadziliśmy dla Was nowy system poleceń. Znasz posługującą się językiem niemieckim, doświadczoną Opiekunkę osób starszych?

Poleć ją nam! A za osobę, która z Twojego polecenia zdecyduje się wyjechać z Ostiną, otrzymasz 50 Euro bonusu za KAŻDY przepracowany przez nią miesiąc!

poleć opiekunkę z językiem niemieckim

Jak działa system poleceń?

System poleceń jest naprawdę prosty, a gwarantuje Ci wysoki bonus pieniężny. To tylko kilka kroków, które pozwolą Ci cieszyć się dodatkowymi środkami, a nam podjąć współpracę z doświadczoną Opiekunką. Skontaktuj się z Ostiną i poleć nam Opiekunkę lub Opiekuna.

Aby otrzymać wynagrodzenie zarekomendowana osoba musi jedynie pomyślnie przejść proces rekrutacji oraz przepracować z Ostiną w Niemczech minimum 30 dni.

To już wszystko! Po spełnieniu warunków bonus o wysokości 50 Euro za każdy przepracowany przez poleconą Opiekunkę miesiąc zostanie wypłacony na Twoje konto.

Bonusy premie dla opiekunek

Dlaczego płacimy za polecenia?

Ostina to jedna z wiodących firm współpracujących z doświadczonymi Opiekunkami osób starszych. Nieustannie prowadzimy rekrutację nowych osób, ponieważ nasza baza ofert stale się rozrasta. Sprawdź najnowsze oferty pracy dla opiekunek w Niemczech

Wierzymy, że dzięki Systemowi Poleceń podejmiemy współpracę z zaufanymi, doświadczonymi Opiekunkami osób starszych, jednocześnie proponując osobom zaangażowanym w nasz System Poleceń satysfakcjonujące bonusy pieniężne.

Wysokie wynagrodzenie Opieka Niemcy

Czy mogę skorzystać z systemu poleceń nie będąc Opiekunką?

Bonus przeznaczony jest dla osób, który aktywnie współpracują z Ostiną. 

To rozwiązanie zapewnia naszym Opiekunom i Opiekunkom dodatkowe premiowe środki do wynagrodzenia bazowego, a nam współpracę z doświadczonymi osobami.

Sprawdź wszystkie bonusy i premie dla Opiekunek Ostina

Logo Sygnet Ostina Opieka

W jaki sposób mogę polecić Opiekunkę?

To proste. Skontaktuj się z nami i zacznij zarabiać!

Zadzwoń do nas pod: +48 739 53 35!

Możesz również skontaktować się z nami mailowo pod adresem: polecenia@ostina.pl lub napisać do nas na Facebooku.

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

 

Poleć nam Opiekunkę i dołącz do systemu bonusów Ostiny!

Rozmowa wstępna z Opiekunką osób starszych w Niemczech