Poszukiwana Opiekunka dla leżącego seniora w miejscowoścu Silberstedt

Data wyjazdu:

10-09-2023

Długość zlecenia:

6 tygodni

Podopieczny:

pan 60 lat

Oferta dla:

Pani

dostęp do internetu

dostępny rower

własny pokój

własna łazienka

1960€
OFERTA NR 952
Silberstedt
Szlezwik-Holsztyn

Ważne informacje dla opiekuna

Obowiązki: • sprzątanie • podlewanie kwiatów • prasowanie • zakupy • organizacja czasu wolnego • gotowanie • planowanie posiłków • pranie odzieży

Wstawanie w nocy: brak

Inne osoby w gospodarstwie: Senior mieszka wraz z żoną i synem.

Warunki mieszkaniowe: Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój wraz z dostępem do Internetu. Łazienka i umywalka są wspólne z rodziną.

Własna łazienka: Tak

Dodatkowe informacje: Na zleceniu codziennie świadczone są usługi pielęgniarskie.

Podopieczny

Wiek: 60 lat

Wzrost: 195cm

Waga: 110kg

Dolegliwość: Pacjent poudarowy, sparaliżowany, z sondą. Cierpi na inkontynencję.

Wymagania

Znajomość j. niemieckiego: Dobra (Gute)

Prawo jazdy: Wymagane

Palenie papierosów: Dozwolone

Referencje: Mile widziane

Opis oferty

Praca w opiece w Niemczech : Zlecenie do opieki dla seniora mieszkającego w miejscowości Silberstedt.

Poszukujemy Opiekunki, która pomoże w pielęgnacji ciała, ubieraniu oraz mobilizacji. Senior (60 lat, 110 kg) mieszka w domu na wsi, samodzielnie radzi sobie z niektórymi codziennymi czynnościami. Potrzebuje on wsparcia i pomocy, gdyż korzysta z wózka inwalidzkiego. Jest częściowo sparaliżowany, co wpływa na jego zdolność do samodzielnego funkcjonowania. W celu zaspokojenia jego potrzeb żywieniowych, jest sztucznie karmiony przez żonę. W czasie, gdy Seniora nie ma, Opiekunka ma kilka godzin wolnego w ciągu tygodnia.

Dla Opiekunki przygotowano własny pokój wyposażony w dostęp do Internetu. Na zleceniu dostępna jest także prywatna łazienka oraz WC i rower.

Oferujemy Opiekunce: Stawka wynagrodzenia 1960€ netto (na rękę) za miesiąc pracy.

Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń do Nas lub wypełnij poniższy formularz.

Zapewniamy:

  • legalne i bezpieczne zatrudnienie w jednej z najprężniej rozwijających się firm na rynku
  • ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka, uwzględniająca warunki Opiekunki/Opiekuna
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • sprawdzone i pewne miejsca pracy
  • opłacone składki ZUS, zaświadczenie A1 oraz EKUZ (Europejską Kartę ubezpieczenia Zdrowotnego)
  • dodatkowe bezpłatne ubezpieczenie w jednej z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce
  • organizację i pokrycie kosztów podróży
  • profesjonalną opiekę ze strony naszego zespołu
  • zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy