Praca dla opiekunki dla leżącej seniorki na północy Niemiec

Data wyjazdu:

05-07-2023

Długość zlecenia:

6 tygodni

Podopieczna:

pani 87

Oferta dla:

Pani

Bonus wakacyjny dla Opiekunek w Niemczech Bonus wakacyjny Bonus wakacyjny dla Opiekunek w Niemczech

dostęp do internetu

własny pokój

własna łazienka

1810€
OFERTA NR 1133
Neumünster
Szlezwik-Holsztyn

Ostina > Oferty pracy dla opiekunek > OFERTA NR 1133

Ważne informacje dla opiekuna

Obowiązki: • pomoc w czynnościach życia codziennego • prowadzenie domu: sprzątanie, gotowanie, pranie • towarzyszenie, mobilizowanie • robienie zakupów • gotowość do pomocy w nocy

Wstawanie w nocy: wielokrotne

Inne osoby w gospodarstwie: Raz na tydzień pacjentka jest odwiedzana.

Warunki mieszkaniowe: Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój wraz z dostępem do Internetu, oraz oddzielną łazienką z wanną.

Własna łazienka: Tak

Dodatkowe informacje: Seniorka mieszka wraz z psem.

Podopieczna

Wiek: 87

Waga: 54

Dolegliwość: Artroza, choroby układu krążenia, inkontynencja moczowa, osteoporoza, stan po udarze, demencja, nadciśnienie.

Wymagania

Znajomość j. niemieckiego: Dobra (Gute)

Prawo jazdy: Nie wymagane

Palenie papierosów: Dozwolone

Referencje: Mile widziane

Opis oferty

Poszukujemy doświadczonej i empatycznej opiekunki, która chciałaby podjąć się opieki nad leżącą seniorką w malowniczym mieście Neumünster.

Nasza podopieczna, 87-letnia pani, głównie leży i potrzebuje wsparcia w pielęgnacji ciała, ubieraniu się oraz mobilizowaniu. Pomimo prób samodzielnego wykonywania codziennych czynności, pani potrzebuje pomocy i wsparcia. Twoja obecność i opieka będą miały ogromne znaczenie dla jej codziennego funkcjonowania i samopoczucia.

Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój wraz z dostępem do Internetu, oraz oddzielną łazienką z wanną.

Dodatkowo, oferujemy specjalną premię wakacyjną w wysokości 300 € netto (na rękę) za pełny okres od 1.07.2023 do 31.08.2023. Jeśli Twój kontrakt obejmuje tylko część tego okresu, premia zostanie dostosowana proporcjonalnie. To doskonała okazja, aby zarobić dodatkowe środki podczas letnich miesięcy!

Wyjazd do Niemiec już 5 lipca

Jeżeli posiadasz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, jesteś odpowiedzialną i empatyczną osobą, zapraszamy do aplikowania na to stanowisko. Oferujemy atrakcyjną stawkę w wysokości 1810 € za miesiąc pracy na rękę.

Nie przegap tej okazji i dołącz do nas już teraz!

 

Neumünster to malownicze miasto położone w północnych Niemczech, oferuje piękne krajobrazy. Znajduje się w pobliżu jeziora Einfelder See, co daje możliwość relaksu i kontaktu z naturą.