Praca dla opiekunki osób starszych – Małżeństwo w Neumünster, uroczej miejscowości w północnych Niemczech

Data wyjazdu:

15-06-2023

Długość zlecenia:

6 tygodni

Podopieczni:

pani 82, pan 83

Oferta dla:

Pani

telewizor w pokoju

dostęp do internetu

dostępny samochód

dostępny rower

własny pokój

własna łazienka

2010€
OFERTA NR 1132
Neumünster
Szlezwik-Holsztyn

Ostina > Oferty pracy dla opiekunek > OFERTA NR 1132

Ważne informacje dla opiekuna

Obowiązki: • sprzątanie • podlewanie kwiatów • prasowanie • zakupy • organizacja czasu wolnego • gotowanie • sprzątanie • planowanie posiłków • pranie odzieży

Wstawanie w nocy: brak

Inne osoby w gospodarstwie: Pacjenci są często odwiedzani.

Warunki mieszkaniowe: Opiekunka ma do dyspozycji Internet, własny pokój, telewizor, łazienkę oraz WC. Na zleceniu dostępny jest również rower.

Własna łazienka: Tak

Dodatkowe informacje: Dwa razy w tygodniu senior bierze udział w fizykoterapii.

Podopieczna

Wiek: 82

Wzrost: 160

Waga: 73

Dolegliwość: Seniorka (82 lata, 73 kg). Porusza się z pomocą rollatora. Cierpi na inkontynencję oraz depresję. Potrzebuje pomocy przy pielęgnacji ciała, przebieraniu się oraz mobilizowania. Pacjentka sama wykonuje codzienne czynności, jednak potrzebuje pomocy i wsparcia.

Podopieczny

Wiek: 83

Wzrost: 176

Waga: 63

Dolegliwość: Senior (83 lata, 63 kg). Porusza się na wózku inwalidzkim. Cierpi na chorobę Parkinsona oraz inkontynencję moczową. Potrzebuje pomocy przy pielęgnacji ciała, przebieraniu się oraz mobilizowania. Pacjent sam wykonuje codzienne czynności, jednak potrzebuje pomocy i wsparcia.

Wymagania

Znajomość j. niemieckiego: Dobra (Gute)

Prawo jazdy: Nie wymagane

Palenie papierosów: Niedozwolone

Referencje: Mile widziane

Opis oferty

Poszukujemy opiekunki dla starszego małżeństwa mieszkającego w domu jednorodzinnym w Neumünster.

Seniorka (82 lata, 73 kg) porusza się z pomocą rollatora. Cierpi na inkontynencje oraz depresję. Potrzebuje wsparcia przy pielęgnacji ciała, przebieraniu się i mobilizacji. Senior (83 lata, 63 kg) cierpi na chorobę Parkinsona oraz inkontynencje. Potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach, takich jak higiena osobista, ubieranie się i mobilizacja.

Opiekunka będzie miała do dyspozycji własny pokój z dostępem do Internetu, telewizor oraz własną łazienkę i toaletę. Dodatkowo, na zleceniu dostępny będzie rower.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 2010€ na rękę za miesiąc pracy. Zapewniamy legalne i bezpieczne zatrudnienie w renomowanej firmie. Dbamy o dobre warunki pracy i profesjonalne wsparcie ze strony naszego zespołu. W ramach zatrudnienia zapewniamy opłacone składki ZUS, zaświadczenie A1 oraz EKUZ (Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego). Organizujemy i pokrywamy koszty podróży oraz zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy.

Neumünster to malownicze miasto położone w północnych Niemczech, z pięknymi parkami, zielonymi przestrzeniami i przyjazną atmosferą. To idealne miejsce dla osób, które cenią spokój i bliskość natury.

Jeśli jesteś odpowiedzialną, empatyczną osobą z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi oraz chcesz podjąć pracę w Niemczech, zapraszamy do aplikowania na naszą ofertę.

Aplikuj teraz i dołącz do zespołu Ostina Opieka, cieszącego się uznaniem na rynku!